Uzman Psikolog Nilüfer Tütüncü

nilufer tutuncu psikolog

Nilüfer Tütüncü

Uzman Psikolog

psk.nilufertutuncu@gmail.com

Uzman Psikolog Nilüfer Tütüncü lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden onur derecesiyle mezun olarak tamamlamış, ardından Gelişim Üniversitesi’nde Yüksek Lisans programına başlamış ve uzmanlığını Klinik Psikoloji alanında onur derecesiyle tamamlamıştır.

Lisans eğitim hayatında Bakırköy Prof. Dr. Mahzar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi yatılı servisinde, İstanbul Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi poliklinik, yatılı klinik servis ve obezite servisinde staj yapan Nilüfer Tütüncü aynı zamanda TURKCESS Eğitim ve Sosyal Bilimler Kongresi’nde bildiri sunmuş ve bir çok seminere katılmakla birlikte Beykent Üniversitesi Psikoloji Kulübü’nde Kulüp Başkanı olarak görev almıştır. Bu süreçte ruh sağlığı alanına ilgili binlerce öğrenci ve meslek mensubuna sunulan eğitim ve seminerlerle bu alana katkı sağlamayı amaçlamıştır. 

Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nden Cinsel Terapi Eğitimi, Boşanma Terapisi Eğitimi, Evlilik Ve Çift Terapisi Eğitimi almıştır.

Şimdi genç ve yetişkin danışanları ile online ve yüz yüze çalışmaktadır.

Adres:

Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi, 1995. Sokak 1/3 Akros İstanbul, Kat: 9 Daire: 159,

Esenyurt (Beylikdüzü) / İSTANBUL

Not: Bilgiler Uzman Psikolog Nilüfer Tütüncü’den temin edilmiştir.

Yorum yapın