Psikolog Edanur Karayün

psikolog edanur

Edanur Karayün

Psikolog

+90 507 314 50 61

karayuneda@gmail.comEdanı

Psikolog Edanur Karayün, 2017 yılında Kültür Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Uzmanlığını insan beyni ve davranışları ile ilişkisini araştıran sinirbilim alanında tezli olarak yapıyor. Ders aşamasını yüksek onur derecesi ile tamamladı. Tez çalışmasını sürdürmektedir.

Aile danışmanlığı eğitimini teorik ve süpervizyon desteği içeren 365 saatlik eğitimini başarı ile tamamladı. Çocuk ve aile alanında gelişim ve zeka testleri eğitimlerini tamamlayarak gelişim takipleri yapmakta. Ailelere danışmanlık hizmeti vermekte.

Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Filial Terapi, Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi, Sınav Kaygısına Çözüm Odaklı Yaklaşım eğitimlerini tamamlayarak çocuk ve ergenler ile sınav kaygısı, davranış problemleri ile çalışmakta.

Yetişkinler ile klinik çalışmalarını Terapötik Kartlar, Şema Terapi ve Bilişsel-Davranışçı Terapi yöntemleri ile sürdürmektedir.

Mesleki ve kişisel gelişimine önem verdiği için kendi terapisine devam etmektedir. Klinik çalışmalarında süpervizyon desteği almaya devam ediyor.

Aynı zamanda kurumsal firmalar için teorik bilgilerin yanı sıra drama oyunları ile grubu kaynaştırmaya yönelik hizmet içi eğitim desteği sağlamakta.

Şu anda, yüz yüze ve online terapi hizmeti sunuyor.

Adres:

Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi, 1995. Sokak 1/3 Akros İstanbul, Kat: 9 Daire: 159,

Esenyurt (Beylikdüzü) / İSTANBUL

Not: Bilgiler Psikolog Edanur Karayün’den temin edilmiştir.

Yorum yapın